de23438f11544b79500d92c648a4041e

Platforma Zakupowa

Optymalizując zarządzanie procesem zakupowym w naszym zakładzie wdrożyliśmy Platformę Zakupową Open Nexus. Narzędzie to służy do przejrzystej komunikacji z dostawcami paliw, surowców, części zamiennych, dóbr inwestycyjnych oraz usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych zachowując poufność oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa przekazania danych. 

Zapraszamy do monitorowania naszych otwartych zapytań ofertowych na stronie:


Platforma Zakupowa Cementownia Odra S.A.


Jedyną rzecz, jaką potrzeba z Państwa strony to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer (od wersji 10.0), Mozilla Firefox, Google Chrome.

W przypadku pytań technicznych prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 pod nr tel. 22 101 02 02. 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich solidnych dostawców!

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.