Cement luzem - Cementowania Odra S.A.

Cement luzem

Cement portlandzki CEM I 42,5 R

Cement Portlandzki CEM I 42,5 R główne zastosowanie znajduje w budownictwie komunikacyjnych, w szczególności do budowy drogowych i mostowych obiektów inżynierskich, nawierzchni dróg betonowych, placów postojowych i manewrowych oraz prefabrykowanych elementów betonowych, żelbetonowych i sprężonych stosowanych w budowie dróg i mostów.
Zobacz

Cement portlandzki żużlowy CEM II/A-S 42,5 R

Cement portlandzki żużlowy CEM II/A-S 42,5 R odznacza się dużą dynamiką narastania wytrzymałości zarówno w początkowym jak i dłuższym okresie dojrzewania, dzięki czemu doskonale sprawdza się w produkcji prefabrykatów zarówno wielkowymiarowych jak i drobnowymiarowych, skraca czas budowy poprzez możliwość wcześniejszego rozszalowanie, a z uwagi na wysokie ciepło hydratacji umożliwia prowadzenie prac betoniarskich w obniżonych temperaturach otoczenia. Obecność w składzie granulowanego żużla wielkopiecowego zwiększa szczelność struktury stwardniałego betonu.
Zobacz

Cement portlandzki żużlowy CEM II/B-S 42,5 R

Cement mający zastosowanie głównie do wykonywania konstrukcji masywnych, fundamentów, prefabrykowanych elementów żelbetonowych i betonowych, nawierzchni drogowych, betonów samozagęszczalnych SCC, do stabilizacji gruntu oraz produkcji zapraw.
Zobacz

Cement portlandzki żużlowy CEM II/B-S 42,5 N-NA

Cement portlandzki żużlowy odznacza się umiarkowanym tempem narastania wytrzymałości, wysokim stopniem rozdrobnienia i niskim skurczem. Powszechnie stosowany jest zarówno w budownictwie ogólnym jak i specjalistycznym.
Zobacz

Cement portlandzki żużlowy CEM II/B-S 32,5 R-NA

Cement portlandzki żużlowy wyróżnia się klasą wytrzymałości 32,5 o wysokiej wytrzymałości wczesnej (R). Stosowany głównie w inżynierii komunikacyjnej przede wszystkim do wykonywania konstrukcji mostowych, elementów prefabrykowanych betonowych i żelbetonowych, betonów samozagęszczalnych, nawierzchni drogowych oraz stabilizacji gruntu i produkcji zapraw.
Zobacz

Cement portlandzki wieloskładnikowy CEM II/B-M (V-LL) 32,5 R

Cement portlandzki wieloskładnikowy charakteryzuje się umiarkowanym ciepłem hydratacji oraz umiarkowaną dynamiką narastania wytrzymałości wczesnej na ściskanie. Zaprawy murarskie i tynkarskie wykazują bardzo dobrą przyczepność do podłoża, co umożliwia zminimalizowanie zastosowania wapna hydratyzowanego.
Zobacz

Cement hutniczy CEM III/A 42,5 N-LH/HSR/NA

Cement charakteryzuje się wydłużonym czasem wiązania i niskim ciepłem hydratacji, co praktycznie eliminuje powstawanie rys skurczowych. Cement hutniczy wykazuje zwiększoną odpornością na agresję chemiczną wynikającą z uszczelniających właściwości dodatku żużla.
Zobacz
Cement luzem - Cementowania Odra S.A.

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.