SZCZEPIMY SIĘ!

Wykorzystując doświadczenie i potencjał Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu uruchomiliśmy na terenie Cementowni ODRA mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19, w którym łącznie zaszczepionych zostało ponad 500 osób.

Organizacja szczepienia pozwoliła na zabezpieczenie pracowników przed negatywnymi skutkami zakażenia. Jesteśmy dumni, że mamy tak odpowiedzialną załogę! Wierzymy, że niebawem wrócimy do normalności. Będziemy mogli znowu bez ograniczeń spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, wyjechać swobodnie na wakacje, czy zjeść ulubione jedzenie w restauracji. Liczymy na poprawę jakości życia nas wszystkich - bez maseczek, z dostępem do szkół, basenów, kin i teatrów.

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.