SZAFY STRAŻACKIE DLA PSP W OPOLU

Dzięki specjalistycznym szafom ubraniowym każdy strażak szybko przygotuje się do wyjazdu na interwencję, a po powrocie bez problemu odnajdzie swój poprzedni komplet garderoby. Solidne, metalowe szafy ułatwiają dostęp do wyposażenia strażackiego i porządkują przestrzeń. Dzięki Cementowni ODRA S.A. 15 czterokomorowych szaf o łącznej wartości ponad 25 tys. zł trafiło na wyposażenie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej mieszczącej się przy ulicy Budowlanych w Opolu.

Naszym strażackim sąsiadom życzymy dużo pożytku z nowego wyposażenia remizy, bezpiecznej służby i szczęśliwych powrotów z akcji.

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.