CollageMaker_20211221_171626800

ŚWIĄTECZNE PACZKI DLA DZIECI

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pracownicy Cementowni "Odra" S.A. zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zakup prezentów gwiazdkowych dla wychowanków Domu Dziecka i Pogotowia Opiekuńczego w Bierutowie. Dzięki zaangażowaniu pracowników do rąk dzieci trafiło 40 paczek z prezentami. 

Sytuacja covidowa uniemożliwiła bezpośrednie spotkanie dzieci z pracownikami cementowni, ale i tak nie obeszło się bez wzruszeń i emocji podczas przekazywania paczek. Dzieci machały z okien, a z zza drzwi słychać było jak szukają swoich imion na paczkach z radosnym entuzjazmem.

Pomaganie innym daje bardzo dużo radości, nie bójmy się tego.   

CollageMaker_20211221_171626800

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.