Piąte wezwanie do złożenia dokumentów akcji

Opole, dnia 11.12.2020r.

Zarząd spółki pod firmą Cementownia ,,ODRA” S.A. z siedzibą w Opolu (dalej „Spółka”) w związku z treścią art. 16 ustawy z dnia 30 sierpnia 2019 r. o zmianie ustawy - Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1798 ze zm.) wzywa wszystkich akcjonariuszy Spółki do złożenia posiadanych dokumentów akcji w terminie do dnia 22 stycznia 2021 r. w celu ich dematerializacji.

 

Dokumenty akcji należy składać, za pisemnym potwierdzeniem wydanym akcjonariuszowi, w siedzibie Spółki, tj. w Opolu przy ul. Budowlanych 9 pok. 17, w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00 – 15.00.


Kontakt

tel.: +48 77 40 20 834, +48 77 40 20 828

e-mail: kmatros@odrasa.com.plelyko@odrasa.com.pl

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.