de23438f11544b79500d92c648a4041e

Paliwa alternatywne

Szanowni Państwo,                                                                                 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Zakupową w zakresie dostaw paliw alternatywnych RDF (odpady o kodzie 19 12 10), która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z dostawcami w trakcie procesu  zakupowego.

Oznacza to, że cały proces ofertowania i oceny ofert prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

 

Jak to wygląda w praktyce:

  • Każdorazowo otrzymają Państwo w mailu od naszego pracownika link, który „przeniesie” Państwa do naszego zapytania    ofertowego.
  • Tam opisane będą nasze potrzeby (materiał, ilość, czas dostawy) oraz ewentualnie dodatkowe informacje (rysunek techniczny, wymagania dot. certyfikatów, itp.)
  • Państwo podajecie przy danej pozycji zakupowej propozycję swojej ceny i/lub inne parametry handlowe i techniczne oferty
  • Całość zwrotnie przesyłacie Państwo do nas klikając przycisk „Złóż ofertę” na Platformie

 

Dodatkowo, zawsze będą Państwo mogli monitorować nasze otwarte zapytania ofertowe na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/odrasa

Procedura ofertowania będzie przeprowadzona po wstępnej wizji lokalnej u Dostawcy, zgodnie z zapisami w Warunkach dostaw paliw alternatywnych RDF o kodzie 19 12 10 do Cementowni ODRA S.A.

 

W zapytaniach ofertowych oferty można składać poprzez udzielenie odpowiedzi na maila dołączając wypełniony plik Excel (nie ma konieczności składania ofert bezpośrednio w platformie).

Jedyną rzecz, jaką potrzeba z Państwa strony to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer (od wersji 10.0), Mozilla Firefox, Google Chrome.

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą zapytania ofertowego proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta (firma Open Nexus, która obsługuje naszą platformę) tel. 61 679 19 00 (pn-pt od 8:00 do 17:00) gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami, przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

Z wyrazami szacunku

 

Arkadiusz Smereczyński

Kierownik Działu Zakupów

 

 

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.