Ogłoszenie o zwołaniu walnego zgromadzenia

Opole, dnia 18.05.2020r.

Zarząd Spółki działającej pod firmą Cementownia „ODRA" S.A. z siedzibą w Opolu (45-005) przy ul. Budowlanych 9, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000035256 (,,Spółka”), działając na podstawie art. 399 § 1 k.s.h., niniejszym zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Cementowni „ODRA" S.A. z siedzibą w Opolu na dzień 17 czerwca 2020 r., na godzinę 11.00, do siedziby Spółki w Opolu przy ul. Budowlanych 9.

Ogłoszenie o zwołaniu Walnego Zgromadzenia (Do pobrania)

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.