Oferty pracy

AKTUALNE OFERTY PRACY NA STANOWISKA:

1. Operator przenośników

Opis stanowiska:

miejsce pracy: Opole ul. Budowlanych 9,  Wydział Produkcji,
w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godz.),
system pracy:  trzyzmianowy (6-14, 14-22, 22-6)

Główne zadania na stanowisku :

obsługa urządzeń transportowych,
utrzymywanie sprawności technicznej urządzeń,
dbałość o powierzony sprzęt i właściwe jego wykorzystanie,

Oferujemy:

umowę  o pracę,
stabilne zatrudnienie.

Numer do kontaktu: 774020817

2. Specjalista mechanik - Inspektor nadzoru

Nasze wymagania to:

Wykształcenie:  Inżynier  mechanik  (preferowane  specjalizacje:  Mechanika  i  Budowa  Maszyn,
Maszyny i Urządzenia Przemysłowe, Technologia Mechaniczna, Mechatronika);
Minimum 3 letnia praktyka zawodowa w danej specjalności, w tym, co najmniej 2 lata w dozorze
ruchu zakładu;
Umiejętność  pracy  z  dokumentacją  techniczną  (umiejętność  czytania  rysunków  i  schematów
technicznych), zmysł techniczny;
Umiejętność obsługi komputera (MS Office, CAD, MS Project, jako atut system ERP);
Motywacja do rozszerzania własnych kompetencji;
Konsekwencja w realizacji wyznaczonych zadań;
Umiejętność działania pod presją czasu;
Umiejętność diagnostyki awarii;
Wysokie umiejętności komunikacyjne;
Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie sprawności technicznej urządzeń technologicznych;
Planowanie i wykonywanie przeglądów konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;
Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających maszyny i urządzenia;
Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej;
Współpraca z producentami w zakresie serwisowania maszyn i urządzeń;
Kontrolowanie robót związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych;
Analizowanie przyczyn awarii, planowanie działań naprawczych i zapobiegawczych;
Organizacja i nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne;

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
przyjazną atmosferę pracy;

Mile widziane uprawnienia:

Uprawnienia budowlane

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej