Ochrona środowiska

Zakład po modernizacji

Przeprowadzony w latach 1998-2000 proces modernizacji pozwolił na eliminację uciążliwości dla środowiska naturalnego w zakresie powietrza atmosferycznego, hałasu i wibracji, gospodarki wodno-ściekowej oraz degradacji terenów i gospodarki odpadami.

więcej

Inwestycje proekologiczne

Cementownia Odra S.A. ograniczyła w ostatnich latach w sposób zasadniczy oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń oraz zmiana technologii produkcji (przejście z technologii mokrej produkcji cementu na technologię suchą), pozwoliły na znaczne zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do środowiska. Obecnie urządzenia muszą spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej

Planowane inwestycje

Cementownia "ODRA" S.A. nastawiona jest na nieustanne ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko. W najbliższym czasie planujemy szereg inwestycji proekologicznych.

więcej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.