FDom

Łączymy biznes ze wsparciem Fundacji DOM

Warunkiem uczestnictwa potencjalnego dostawcy paliw w postępowaniu ofertowym na dostawy paliw alternatywnych dla Cementowni ODRA jest przeprowadzenie wizji lokalnej przez Cementownię ODRA S.A. u dostawcy, celem określenia wydajności i stabilności dostaw. Koszt wizji lokalnej to 2500 zł, a wpłaty te w całości są przekazywane na konto Fundacji.

Fundacja Dom została powołana do życia z myślą o niesieniu kompleksowej pomocy osobom niepełnosprawnym: dzieciom, młodzieży, dorosłym w zakresie diagnozy, leczenia i rehabilitacji. Od 1991 roku Fundacja realizuje te założenia dostosowując je do zmieniających się potrzeb podopiecznych, wspierając ich na każdym etapie życia i przeprowadzając przez kolejne trudności w drodze do samodzielności.

Jak widać połączenie biznesu ze wsparciem najbardziej potrzebujących jest kwestią dobrej woli i odpowiedniej decyzji. W ramach harmonijnego współdziałania ze społecznością lokalną Cementownia podejmuje różne działania w zakresie wspierania pomocy społecznej, sportu, kultury, zdrowia i edukacji.

Z szacunkiem i wyrazami uznania patrzymy na działalność Fundacji DOM i mamy nadzieję, że przekazane pieniądze pomogą w realizacji celów.

FDom

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.