Dzień otwarty Cementowni ODRA S.A.

Wydarzenie to w okresie 6-ciu lat zorganizowane zostało już po raz 3. Podobnie jak w latach ubiegłych, zwiedzających przyciągnęła możliwość obejrzenia na żywo Cementowni i  poznania procesu produkcji cementu a także wiele atrakcji i rozrywek przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zwiedzający nasz zakład zobaczyli kluczowe urządzenia takie jak piec do wypału klinkieru, pionowy młyn żużla czy centralną sterownię -  miejsce z którego prowadzone są wszystkie procesy produkcyjne.  Strefa rozrywki oferowała bardzo wiele atrakcji: wesołe miasteczko i animacje z Bobem Budowniczym dla dzieci, występ tancerzy Royal Dance Center i zespołu The Black, warsztaty tematyczne dla dzieci i dorosłych a także konkursy z cennymi nagrodami rzeczowymi.

Wszystkim, którzy nas odwiedzili dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy na kolejny dzień otwarty w niedalekiej przyszłości! 

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.