czujnik drager

Detektory tlenku węgla dla Opolskiego Centrum Ratownictwa

Praca ratowników jest bardzo trudna i wymagająca. To oni zazwyczaj pierwsi pojawiają się na miejscu zdarzenia – wypadku, katastrofy czy innej sytuacji, w której zagrożone jest życie ludzkie. I to oni jako pierwsi oceniają stan pacjenta i udzielają pierwszej pomocy. Tak naprawdę muszą być przygotowani na wszystko. Ratownicy niejednokrotnie sami narażają swoje życie wchodząc do mieszkań pacjentów bez odpowiedniego sprzętu.  Sfinansowane przez Cementownię detektory precyzyjnie ostrzegają przed szkodliwymi stężeniami tlenku węgla, dzięki czemu możliwa jest szybka ewakuacja poszkodowanych oraz Zespołu Medycznego. 

czujnik drager

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.