Cementownia ODRA S.A. przekazuje 100 tys. zł na budowę kierunku medycznego w Opolu

Prezes Zarządu Wojciech Putra przekazał na cel budowy kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Opolskim 100 tysięcy złotych. Cementownia Odra jako jeden z najstarszych zakładów przemysłowych na Opolszczyźnie współtworzył od dawna historię miasta i regionu, a uruchomienie kierunku lekarskiego niewątpliwie jest wydarzeniem historycznym. Kierunek medyczny w Opolu wpłynie na rozwój i wzmocnienie kondycji służby zdrowia w całym regionie.

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.