Cementownia ODRA S.A. została uhonorowana Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu 2020.

Uroczysta Gala Liderów Polskiego Biznesu odbyła się 29 stycznia w Pałacu Lubomirskich. Konkurs ten jest organizowany przez Business Centre Club, nagradza firmy osiągające najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniające się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegające zasady etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzące działalność społeczną i charytatywną. Business Centre Club nagradza najlepszych polskich przedsiębiorców nieprzerwanie od 1991.

Cementownia ODRA S.A. oraz Prezes Zarządu Wojciech Putra otrzymali nagrodę Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu po raz pierwszy.

Jest to dla nas ogromny zaszczyt należeć do grona laureatów, tak ważnego konkursu. Nagroda jest dla nas potwierdzeniem obrania odpowiedniego kierunku prowadzenia działalności i dodaje energii do dalszego inwestowania w rozwój firmy!

 

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej
Ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod Cementowanię "ODRA" S.A.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.