covid-19-virus

Cementownia ODRA S.A. wspiera szpitale w walce z COVID-19

    Wychodząc naprzeciw aktualnym prośbom i potrzebom Cementownia ODRA S.A. wraz ze swoimi spółkami postanowiła dołożyć cegiełkę na walkę z panującą epidemią udzielając wsparcia w łącznej kwocie 100 000,00 zł m.in. dla:

1. Szpitala Wojewódzkiego w Opolu
2. Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa
    
Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu
3. Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu

    Wpłaty zostały dokonane na zakup środków ochrony osobistej dla pracowników służb medycznych, aparaturę i sprzęty niezbędne do przeciwdziałania i zwalczania zagrożenia związanego z COVID-19 (koronawirusem).

    Cementownia ODRA S.A. w trosce o bezpieczeństwo pracowników, ich rodzin, a także wszystkich firm z którymi współpracuje postanowiła wdrożyć działania minimalizujące ryzyko zakażenia, przede wszystkim wyposażając pracowników w środki ochrony osobistej, wprowadziła dodatkowe środki ostrożności podczas pracy na terenie zakładu. To dzięki odpowiedzialności i dyscyplinie naszego zespołu, który stosuje się do wszelkich zaleceń, możliwa jest praca zapewniająca ciągłość produkcji.

covid-19-virus

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.