000086647

Cementownia Odra S.A. otrzymała tytuł „Partnera Edukacji Zawodowej 2017”

 

Tytuł Partnera Edukacji Zawodowej przyznawany jest na wniosek dyrektorów szkół tym pracodawcom, którzy poprzez systematyczną i efektywną współpracę ze szkołami wspierają szkolnictwo zawodowe w Opolu. Cementownia Odra S.A. wyróżniona została  na wniosek Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu Krystyny Czollek. W zakresie kierowania uczniów na praktyki w zawodzie technik logistyk i technik analityk zakład ze szkołą współpracuje już od ponad 20 lat, ale współpraca polega także na organizowaniu prelekcji, warsztatów oraz wycieczek dydaktycznych z zakresu produkcji cementu, ochrony środowiska, sposobów przygotowania i spalania paliw alternatywnych oraz pracy zakładowego laboratorium.

 

000086647

EKO produkcja

Cementownia Odra S.A. nieustannie ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko. Modernizacja urządzeń, zmiana technologii produkcji oraz wykorzystanie do działalności znacznych ilości odpadów przemysłowych pozwala spełniać najostrzejsze wymagania w zakresie ochrony środowiska.

więcej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.