Cementownia ODRA S.A. przekazuje 100 tys. zł na budowę kierunku medycznego w Opolu

W 2016 Cementownia Odra S.A. w Opolu, jako pierwsza spośród prywatnych podmiotów gospodarczych postanowiła dołączyć do grona darczyńców na rzecz powstającej infrastruktury Collegium Medicum przy ul. Oleskiej w Opolu.

Prezes Zarządu Wojciech Putra przekazał na cel budowy kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Opolskim 100 tysięcy złotych. Cementownia Odra jako jeden z najstarszych zakładów przemysłowych na Opolszczyźnie współtworzył od dawna historię miasta i regionu, a uruchomienie kierunku lekarskiego niewątpliwie jest wydarzeniem historycznym. Kierunek medyczny w Opolu wpłynie na rozwój i wzmocnienie kondycji służby zdrowia w całym regionie.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.